im

Szanowni Państwo,
Z wielką radością pragniemy zaprosić Państwa na wernisaż wystawy "Ucieleśnieni" autorstwa Pani Magdaleny Wójcik. Obecnie mieszka i tworzy w Białej Podlaskiej. Absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Kielcach, a ponadto zajmuje się poezja oraz projektowaniem wnętrz.
Jej obrazy wynikają z ostrożnej obserwacji rzeczywistości. W swoich pracach autorka podejmuje próbę świadomego "ucieleśnienia" w różne stany człowieka: w jego sile i słabości, sztywności i kruchości. Warto zauważyć, że jej prace odnotowują momenty, w których prawdziwe życie odzwierciedla mity, archetypy, filozofię i historię sztuki. Podwójne kodowanie obrazu, oscylujące między religią a popkulturą, jest źródłem szczególnej dumy artystki.
Wystawa została zorganizowana w ramach zajęć "Warsztaty z wystawiennictwa i elementy reklamy" pod opieką dr. Marcina Sutryka.

Data wernisażu: 18.01 [czwartek]
Miejsce: Galeria Ściana